Presidència i Junta

PRESIDÈNCIA:

Àfrica Ramírez Olmos

Balandra Editorial.
C/ Joan Baptista Coratjà, 4 baix
Telf.: 96.377.39.70 46018 València
balandra@balandraedicions.com

VICEPRESIDENT 1r:

Rafael Domínguez Romero

Editorial Tirant lo Blanch
Arts Gràfiques, 14 46010 València
Telf.: 96.361.00.48 Fax: 96.369.41.51
rafael@tirant.es

VICEPRESIDENT 2n:

Gonçal López-Pamplo

Edicions Bromera
Pg. Ind. 1 RD Tintorers, 117 46600 Alzira (València)
Telf.: 96.240.22.54 Fax: 96.240.31.91
pamplo@bromera.com

VICEPRESIDENT 3r:

Jesús Figuerola i Lamata

Perifèric Edicions
Sèquia de Montcada, 13. 46470, Catarroja (València).
Telf: 609426131 Fax: 96.127.00.38
periferic@periferic.es

SECRETARIA :

Ricard Peris

Andana Editorial.
C/ València, 56, B 46680 Algemesí.(València)
Telf: 649.539.205
andana@andana.net

TRESORERIA:

Pablo Navarro Roncal

Nau Llibres
Periodista Badia, 10 baix, 46010 València.
Telf: 96 360 33 36
pablo@naullibres.com

VOCALS:

Fernando Bloise

Tabarca Llibres
C/ Sant Vicent, 43 Entl. 46007 València.
Telf: 96.318.64.32
fernando@tabarcallibres.com

Juan Romero Corell

Litera Libros
C/ Sant Josep 45m 46550, Albuixech.
Telf: 669 78 76 84
info@literalibros.com

Inmaculada Gregori Soldevila

Edicions Voramar
C/ València 44. Picanya.
Telf: 96.159.44.10
voramar@santillana.es

Maite Simón

Publicacions Universitat de València
C/ Arts gràfiques, 13. 46010 València.
Telf: 963 864 115
publicacions@uv.es

Pedro Medina

Editorial Fandogamia
Apartat de Correus 78. 46930 Quart de Poblet

Oscar Paris

Onada Edicions
Plaça de l’Ajuntament, local 3; Apartat de Correu 390 12580 Benicarló
Telf.: 964.47.76.41
onada@onadaedicions.com

SECRETARIA TÈCNICA:

Manel J.M Romero

Gran Via Ramón y Cajal 1-3a. 46007 València
Telf. i fax: 96.394.50.03
secretaria@aepv.net